Sloučení všech exekucí - kde vyřídit sloučení exekucí?

1 odpověď

Dobrý den.
Mám již tři exekuce a zajímalo by mě na jakém místě se dá vyřídit jejich sloučení.
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, sloučení exekucí je možné, pokud jsou všechny vymáhány u jednoho exekutora a ve prospěch jednoho oprávněného (věřitele) a navíc všechny musí být ve stejné fázi rozpracování. Jinak sloučení exekucí nepřichází v úvahu.