Exekuce na výdělek z DPP, dohody o provedení práce

1 odpověď

U jednoho zaměstnavatele mám klasickou pracovní smlouvu a dále dohodu o provedení práce DPP.
Chtěl bych se zeptat, zda se srážky exekuce vztahují i na peníze z dohody o provedení práce DPP.
Exekuci mám od roku 2015 a DPP teprve od 2016.

Zdravím Vás, ano pro účely exekuce se oba Vaše příjmy sčítají a výše srážek ze mzdy se počítá ze součtu obou Vaších příjmů (tedy mzdy a odměny z dohody o provedení práce).