Co bude zabaveno v konkurzu dlužníka? (lednička, pračka, televize, nábytek?)

1 odpověď

Dobrý den,
jsme s manželem v insolvenci. Nyní nám bylo zrušeno oddlužení a prohlášení konkurzu.
Chtěla jsem se zeptat jaké věci nám můžou být zabaveny. Nemáme žádný majetek, jen klasické vybavení bytu (televize, pračka, lednička a nábytek).
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, mám za to, že o televizi nejspíš přijdete, neboť bez té se dá žít, ale pračka, lednička a základní nábytek by Vám měl dle mého názoru zůstat.