Nevymazání exekuce z katastru po zaplacení dluhu - jak donutit exekutora aby zástavu vymazal?

1 odpověď

Dobrý den,
bydlím v rodinném domě s rodinou a svobodným bratrem. Domek je napsán na mě na bratra, byla exekuce na nemovitost už 2011, ale hned byla zaplacena. Do dnešní doby exekutorský úřad na katastru nemovitostí nevymazal záznam. Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, v tomto případě bude nutné obrátit se na exekutora a požádat jej o provedení výmazu exekutorského zástavního práva z katastru nemovitostí. K této žádosti rovněž přiložte i usnesení o zastavení exekuce.