Nepřiměřené náklady exekuce, exekučního řízení - jak se bránit?

1 odpověď

Dobrý den,
dnes (03.01.2017) jsem zjistila ze je proti mě vedena exekuce kvůli 264 Kč z roku 2011. Náklady řízení 9.500 Kč, přijde mi to strašně moc. Dá se s tím prosím něco dělat? Vznést něco vůči tomu exekutorovi?
Jsem na mateřské dovolené, pobírám PPM, nemám najednou tolik peněz.
Děkuji moc za odpověď L.

Zdravím Vás, jelikož jsem listinu neviděla a nemám možnost se s ní seznámit tak Vám příliš neporadím, Jen vím, že pokud byl věřitel právně zastoupen tak poté právě pohledávka velice naroste právě o náklady právního zastoupení věřitele, a proti tomu se vážně nedá moc dělat, Jediné co Vám mohu poradit je s pomocí rodiny pohledávku uhradit, pokud možno do 30 dní ode dne doručení usnesení o nařízení exekuce, čímž docílíte posstatatného snížení nákladů exekuce a odměny exekutora.