Exekutor nezaslal exekuční příkaz - jak se odvolat proti příkazu?

1 odpověď

Dobrý den,
zajímalo by mě zda jde někde získat exekuční příkaz abych proti němu mohla podat odvolání, když mi ho exekutor vědomě nechce poslat? Zablokoval mi účet pro dluh manžela vzniklý 4 roky před manželstvím. Zaslání mi slibuje již 4 týdny.
Děkuji za odpověd

Zdravím Vás, zde je nejlepší nahlédnout přímo do spisu u soudního exekutora, ale odvolat by se mohl Váš manžel jako účastník řízení a nikoli Vy.