Insolvence firmy Nakupvakci - vymáhání částky za zakoupený pobyt

1 odpověď

Dobrý den,
zakoupila jsem rodičům pobyt v lázních od slevového portálu Nakupvakci.cz, který zkrachoval. Prosím o radu, jak a na jakou adresu mám poslat žádost insolvenčnímu soudu, který se tímto bude zabývat. Pobyt jsem zakoupila v listopadu 2016 s platností do března 2017. Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, pokud Vám jde o přihlášku pohledávky, tak tu je nutné podat Krajskému soudu dle sídla společnosti, pokud by společnost sídlila např, v Plzni, tak je nutné přihlášku pohledávky adresovat Krajskému soudu v Plzni. Subjekt Vámi uváděného názvu jsem však nenalezla ani v obchodním ani v insolvenčním rejstříku.
Jen dodávám, že přihláška pohledávky se podává pouze na speciálním formuláři, který si je možné stáhnout právě na stránkách http://www.justice.cz. Jen dodávám, že i lhůta k podání přihlášky pohledávky je časově omezena, K přihlášce pohledávky je nutné přiložit veškeré doklady, které osvědčí, že máte pohledávku vůči dlužníkovi. Přihlška pohledávky se podává dvojmo.