Exekuce manžela - splácení manželkou po rozvodu manželství (manželka o dluhu manžela nevěděla)

1 odpověď

Dobrý den,
exekuce na účet a mzdu sestry: během manželství si její manžel vyřídil nějaké půjčky, o kterých nevěděla. Již nějakou dobu je na její účet i mzdu uvalena exekuce, přestože na žádné smlouvě nefiguruje její podpis, SJM vypořádané nemají.
Jsou nějaké možnosti jakkoliv se bránit?
Předem moc děkuji.

Zdravím Vás, pokud se jedná o dluhy vzniklé za trvání manželství a manželé nemají vypořádané SJM, tak manželka povinného bohužel bude muset tato omezení související s exekučním postihem strpět.