Jak vystěhovat zadluženou přítelkyni - zatajila exekuci a dluhy

1 odpověď

Dobrý den,
potřeboval bych radu v této věci. Koupil jsem na hypotéku dům, ve kterém figuruji jako jediný vlastník. Přihlásil jsem zde na trvalé bydliště přítelkyni, se kterou jsem se rozešel. Však nastal problém, má exekuce které zatajila a nechce odejít. I přesto nadále bydlí se mnou a nepřispívá do domácnosti vůbec žádnými prostředky. Nechci použít násilí, to by situaci jen zhoršilo. Nechci o dům přijít, proto že vše platím já.
Každý den mi dělá jen naschvály. Nechci nic, jen aby tato fraška už skončila.
Jak bych měl postupovat, abych vlastně dospěl k jejímu vystěhování.
Moc děkuji za odbornou radu.

Zdravím Vás, buď se s bývalou přítelkyní dohodnete na dobrovolném vystěhování (vím, že si řeknete v tuto chvíli, že žertuji), pokud nebude chtít pohrozte jí, že budete nucen celou situaci řešit s advokátem, který by na ni podal žalobu na vyklizení nemovitosti a nebo i trestní oznámení pro trestný čin neoprávněného užívání nemovitosti. Kdyby se Vaše přítelkyně chovala stále stejným způsobem, tak Vám skutečně nezbude nich jiného než právní pomoc advokáta v této záležitosti skutečně vyhledat a tuto záležitost s advokátem začít řešit. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz. Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy.