Exekuce v katastru nemovitostí - jak zjistit kdo nemovitost obstavil a proč?

1 odpověď

Dnes (06.12.2016) jsem zjistil v registru v katastru nemovitostí, že mám udělenou exekuci na rodinný dům, RD. Po ověření a zaplacení do registru dlužníků mě ovšem bylo sděleno, že nejsem veden v databázi exekucí? Jak se dostanu k informaci kdo to do katastru vložil? Děkuji

Zdravím Vás, bude nutné si opatřit úplný výpis z katastru nemovitostí a tam zjistíte, kdo, resp. , který exekutor tento exekuční příkaz nechal zapsat na katastru nemovitostí.