Vymáhání dluhu - bývalý manžel v insolvenci, manželka musí splácet dál

1 odpověď

Dobrý den
2001 si manžel (já manželka ručitel) vzal pujčku u České spořitelny 85 tisíc bohužel se to moc nezplácelo, tak to narostlo na 138 tisíc. Já jsem od něj odešla v roce 2003 a rozvedla jsem se a od te doby to platím už jsem tam zaplatila 92 tisíc. On si v roce 2015 podal bankrot, ale po mě chtějí platit dál. Je mi to divné když má celou tu částku v insolvenci. Dá se s tím něco dělal nebo až se vše zplatí a skončí mu insolvence muzu to po něm vymáhat zpět. Moc děkuji za odpověd

Zdravím Vás, dotaz byl zaslán dvakrát, odpověď je v předchozím dotazu.