Insolvenční kalkulačka 2017 - kolik Kč zůstane dlužníkovi?

1 odpověď

Dobrý den,
chci se zeptat, jak se projeví zvýšení minimalni mzdy v roce 2017 do zůstatku příjmu při oddlužení? Tzn po veškerých odečtech věřitelům a správci. Existuje již někde nějaká insolvenční kalkulačka pro rok 2017?
Děkuji R

Zdravím Vás, insolvenční kalkulačka pro rok 2017 zatím není k dispozici. Mám za to, že pokud má dlužník nízké příjmy a při jejich navýšení by mu měla vzrůst i nezabavitelná částka a současně by měla vzrůst i částka, která bude určena pro účely oddlužení.