Chybné pořadí exekucí zaměstnavatelem - jak postupovat?

1 odpověď

Dobrý den,
jak má postupovat zaměstnavatel, který zjistil, že byly chybně řazeny exekuční příkazy a sráží na příkaz, který zatím neměl být uspokojován.
Všechny exekuce mají povahu nepřednostní.
Děkuji.

Zdravím Vás, dle mého názoru by měl zaměstnavatel poukazovat srážky ze mzdy ve správném pořadí, a to ode dne či od nejbližšího výplatního termínu, kdy toto pochybení zjistil a o tomto vyrozumět dotčené soudní exekutory, Nic jiného se dělat nedá a nikdo není neomylný.