Insolvence - jak získat auto na leasing na podnikání?

1 odpověď

Dobrý den,
chci se zeptat zda lze získat ''auto na leasing''.
Jsem zaměstnanec a přivýdělek mám i z živnosti. Snažím se touto cestou najít obdobnou finanční instituci, firmu, či jakýkoliv jiný subjekt, kdo by mi pomohl s koupi vozu.
Jedná se auto ojeté (cca 1rok). Zádrhel je v tom, že jsem dlužníkem vedeným v SOLUS. Prosím o radu popř. o doporučení daným bank-nebank institucí. Předem děkuji.

Zdravím Vás, pokud jste v insolvenci, tak bych si auto na leasing ani úvěr nebrala, protože nikdy nevíte co Vás v průběhu oddlužení překvapí. Bohužel jsem právník a nikoli ekonom, ale jedno vím jistě, že půjčky či úvěry u nebankovních institucí bývají ještě méně výhodné než u bank.