Zjištění všech dluhů a vyřízení splátkového kalendáře

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli existuje nějaká osoba, která by mi pomohla dát a zjistit mé dluhy a pomoc mi domluvit splátky a rozvrhnou můj plat tak abych to mohl vše platit. Zajímá mě jestli to dělají nějací právníci nebo nějaké finanční poradenství, prostě jestli by mi někdo v tomhle mohl pomoc.
Děkuji moc za odpověď.

Zdravím Vás, doporučuji Vám obrátit se na poradny pří finanční tísni, pracují bezplatně a jejich zaměstnanci jsou právníci nebo ekonomové. Tyto poradny jsou často v krajských městech, např. v Ústí nad Labem.