Návrh na zastavení exekuce, vyklizení bytu, bytových prostor - vzor

1 odpověď

Dobrý den.
Mám exekuci vyklizení bytových prostor.
Chci podat návrh na zastavení věci podle §54 osř, §266ex. ř. Nemohu na netu nalézt patřičný vzor návrhu. prosím pomoc, radu, info, odkaz pro stažení.
Prosím rychle, je to akutní!
Děkuji.

Zdravím Vás, buď můžete prohledat naše vzory, nahoře v rubrice vzory, nebo jsem našla přímo vzor na odklad exekuce, a to na stránkách http://www.iure.org/14/89/vzory-podani-watchdog-exekuci. I návrh na odklad exekuce je nutné podložit konkrétními důkazy dle Vaší individuální situace, proto není vyloučené, že bude nutné i vzor návrhu na odklad exekuce upravit dle konkrétní situace, aby co nejlépe tzv. "seděl na Váš případ".