Zjištění dluhů a exekucí - jak zjistit kde dlužím a jaké exekuce jsou proti mě vedeny

1 odpověď

Da se nekde zjistit kolik a kde dluzim?

Zdravím Vás, u exekucí se jedná o výpis z Centrální evidence exekucí, který je veden Exekutorskou komorou ČR a lze jej provést i na poště. Tento výpis je zpoplatněn. U běžných dluhů a půjček se jedná o registr SOLUS, který mají k dispozici banky, který by Vám výpis z tohoto registru měly za poplatek provést. Rovněž můžete zajít i na Okresní soud, v okrese ve kterém žijete a požádat o lustraci soudních řízení proti Vaší osobě. Soud Vám tuto lustraci provede.