Zastavená exekuce z důvodu srážek na jinou exekuci (Proficredit)

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co pro mě znamená, když jsem si nechala u soudu vypsat kolik je proti mě vedeno exekucí. Jedna z nich od Proficreditu je zastavena, ale já ještě nezaplatila ani korunu. V práci mi strhávají jinou? Děkuji za odpověd a přeji krasný den
D. S.

Zdravím Vás, pokud je exekuce zastavena, tak to pro Vás znamená to, že exekutor již nebude tuto exekuci vůči Vaší osobě, a to minimálně do doby, než oprávněný podá nový návrh na nařízení exekuce vymáhat. Je to jakoby tato exekuce proti Vám již nebyla vedena. Mám za to, že tomu tak je i proto, že exekucí máte zřejmě více a oprávněný Proficredit byl až druhý či třetí v pořadí a tak to vyhodnotil, že je účelnější exekuci proti Vám v tuto chvíli zastavit.