Exekuce na nemocenskou

1 odpověď

Dobrý večer,
chtěla bych se prosím zeptat když mám dluh u všeobecné zdravotní pojišťovny VZP dostanu v případe neschopnosti nějaký příspěvek? Nebude to mít vliv na vyplacení?
Děkuji

Zdravím Vás, pokud budete pobírat "nemocenskou" i z té se dají provádět srážky ze mzdy, ale počítejte s tím, že budou nižší než srážky ze mzdy, protože i nemocenská je nižší než mzda.