Exekuce zaplacená ručitelem dlužníka - zjištění výše splaceného dluhu ručitelem za dlužníka

1 odpověď

Dobrý den,
mám dotaz ohledně exekuce kterou jsem v červnu 2016 splatila. Byla jsem vedena jako spoludlužník a nevím přesnou částku která mě osobně byla stržena. Jen mi byl vystaven doklad kdy a z jakého účtu. Dalo by se nějakým způsobem zjistit jaká částka byla mě osobně stržena? Nebo musím jet na exekutorsky úřad osobně a žádat tam o to potvrzení. Telefon nikdo nebere.
Děkuji za informace a přeji hezké dny M

Zdravím Vás, mám za to, že o tuto informaci můžete požádat příslušný exekutorský úřad, a to písemnou formou. Exekutorský úřad by Vám měl na Vaši žádost odpovědět.