Exekuce na cenných podílových listů - jak odblokovat po splacení exekuce?

1 odpověď

Dobry den,
nedávno jsem zjistila že CDCP mam z kuponové privatizace podílové listy na kterých je od roku 2010 exekuce. Chtěla bych je prodat a vyplatit tuto exekuci.
Jak si mam požadat aby mi to exekutorský úřad odblokoval.
Děkuji Helena

Zdravím Vás, pokud je na cenných papírech exekuce, tak tyto bude zpeněžovat soudní exekutor. Jen kdybyste měla či znala zájemce, který by byl za tyto cenné papíry nabídnout vyšší částku, je nutné o tomto uvědomit soudního exekutora a v součinnosti s exekutorem pak tyto cenné papíry prodat tomu zájemci, který za ně nabídne nejvíce peněz.