Schválený splátkový kalendář - hrozí srážky ze mzdy?

1 odpověď

Dobrý den,
mám schválený splátkový kalendář a nastupuji do práce, může na mě být uvalen i příkaz na srážky ze mzdy?
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, pokud nastoupíte do zaměstnání a insolvenčnímu soudu zašlete pracovní smlouvu, insolvenční soud rozhodne o změně splátkového kalenddáře, tak, aby Váš nový zaměstnavatel prováděl srážky ze mzdy, které bude zasílat na účet insolvenčního správce za účelem plnění splátkového kalendáře.