Splácení dluhu u PROVIDENT FINANCIAL a hrozba postoupení dluhu

1 odpověď

Dobrý den.
Přišlo mi v SMS: "UPOZORNUJEME VAS, ZE VAS DLUH U PROVIDENT FINANCIAL S. R. O. MUZE BYT VYBRAN K PRODEJI. UHRADOU DLUHU 12.379.00 KC NEJPOZDEJI DO 31/8/2016 ZAMEZITE MOZNEMU NAVYSENI. Co to znamená? S paní z Providentu jsem domluven, že budu měsíčně platit 1 000 Kč a teď to chtějí najednou celý.
Nevím zda mám pokračovat v placení té tisícovky, abych to neplatil zbytečně, když to chtějí najednou celé. Mohu dávat maximálně 1 000 Kč.
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, mám za to, že jsem Vám již jedenkrát na tento dotaz odpovídala. Vždy má smysl hradit dluh, a to i v případě soudního vymáhání pohledávky. Takže, pokud máte peníze na částečnou úhradu dluhu, tak tyto penze dle dohody s věřitelem zasílejte, dluh tak bude menší.