Exekuce v bytě, rodinném domě rodičů zadlužené dcery, zadluženého syna

1 odpověď

Dobrý den, dcera má nějaké dluhy, je trvale hlášena u nás v bytě (trvalé bydliště - trvalý pobyt), ale byt je psaný na mě a manžela, vlastně jí v bytě nic nepatří. Chtěla jsem se zeptat pokud by došlo k exekuci vybavení domácnosti našeho rodinného domu, zda má exekutor právo zabavit nám naše věci (mobiliář), když zde dceři nic nepatří?
Děkuji moc za odpověď

Dobrý den. Odpověď najdete v odpovědích na téma: Přehlášení trvalého pobytu - může i tam přijít exekutor?
ODKAZ