Exekuce živnostníka - může exekutor obstavit (zablokovat) více bankovních účtů v různých bankách?

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se informovat: bratr podniká,
ale má exekuci na učet v Komerční bance (KB). Pokud si otevřel účet v jiné bance, může dojit k zablokovaní i tohoto nového účtu? Děkuji.

Dobrý den. Exekutor může tzv. obstavit jakýkoliv účet povinného, může obstavit i více účtů v různých bankách najednou.