Exekuce v bytě, domě rodičů zadluženého potomka bez trvalého bydliště (pobytu)

1 odpověď

Dobrý den, dcera u nás - rodičů - nebydlí už od roku 2010, nemá tu trvalý pobyt - trvalé bydliště. Má ho na městském úřadě, poštu si přebirá na poště. Má tam zřízenou shránku. Přišla na ni exekuce, chci se jenom zeptat, jestli může přijít exekutor ke mně - matce - a zabavit mi majetek, když tu nic má dcera nemá. Děkuji.

Dobrý den. Exekuci prodejem movitých věcí lze provést všude tam, kde lze předpokládat výskyt majetku dlužníka. Protože se jedná o Vaší dceru, nelze návštěvu exekutora vyloučit.