Návrh na zrušení exekuce - náležitosti, směnka - náležitosti

1 odpověď

Dobrý den,
když žádám o zrušení exekuce musím tam napsat podle jakého § žádám zrušení? Musí směnka obsahovat rodné číslo nebo datum narození osoby která směnku vystavila - půjčila peníze?

Zdravím Vás, na Váš dotaz jsem Vám již odpověděla výše, takže plně odkazuji na svoji odpověď z dnešního dne. Ohledně směnky se ještě můžete zeptat kolegů, kteří zde mají na starosti agendu obchodního práva. Já řeším primárně exekuce.