Zrušení rozhodčích nálezů - revolvingové úvěry a kreditní karty

1 odpověď

Dobrý den,

na internetu jsem našel tento článek: Soud dal šanci dlužníkům v exekuci, mohou dosáhnout zrušení starších rozhodčích nálezů ODKAZ

Chci se zeptat, zda se to stahuje na revolvingové úvěry zejména kreditní karty. V pojistných podmínách ke kreditním kartám jsem rozhodčí doložku našel a i mám rozhodčí nález. Jelikož tomu vůbec nerozumím, je možné někam podklady zaslat nebo se sejít zda bych na to měl nárok

Děkuji moc za odpověď

Dobrý den. Váš dotaz se netýká exekuce, ale platnosti rozhodčího nálezu. Proto Vás musím požádat, abyste svůj dotaz vložil znovu dne 30.12.2013 pomocí VLOŽIT DOTAZ v levém sloupci zde: ODKAZ