Konfrontace se soudcem v budově soudu - je možná nebo ne? (neoprávněná exekuce, dodání materiálu soudci)

1 odpověď

Mám dotaz. Mohu jít do soudní budovy a chtít osobně mluvit z soudcem který rozhodl o exekuci neoprávněně a předložit mu osobně dokumenty sporu o kterém rozhodl na základě asi nepravdivých podkladů od protistrany jiné vysvětlení není.
Nějaké psaní exekutorovi nemá smysl to už jsem učinila.
I ofocený doklad z banky jsem mu zaslala
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, samozřejmě, že můžete jít do budovy exekučního soudu. Soudy jsou veřejně přístupné. Je však otázkou, zda to má smysl, protože věc je již pravomocně skončena. Raději bych se poradila s advokátem, zda ve Vašem případě zde jsou splněny zákonné důvody pro obnovu řízení podle ust, § 228, § 230 a § 231 občanského soudního řádu (zákon 99/1963 Sb.).