Kolik peněz může exekutor strhnout, zabavit z invalidního důchodu 3. stupně 9505 Kč

1 odpověď

Dobrý den.
Do 8.12.2015 jsem měl invalidní důchod 1. stupně s částkou 4755 Kč. Od 9.12 mi byl zvýšen na 3. stupeň na částku 9505 Kč po valorizaci. Mám dluh u Esoxu, což je pohledávka nepřednostní, kolik mi teda z částky 9505 Kč strhnou? A když mám teď mít ten důchod 9505 Kč, tak mi ho zvýšili ze 4755 Kč o 4751 Kč, kolik teda dostanu zpětně, zkutečně těch 12 676 Kč když mam ten dluh u Esoxu, jak jste mi psala minule? Ten dotaz jsem si četl ještě dnes (09.02.2016) a zajímá mě, jak jste to vypočítala, když jste nevěděla o kolik mi to zvýší? Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, výši srážek ze mzdy jsem počítala ze zvýšeného důchodu, neboť jste uvedl jeho novou výši 9.505,- Kč. Výši srážek ze mzdy (důchodu) si můžete spočítat na stránkách http://www.vyplata.cz. V dalších Vás plně odkazuji na minulé odpovědi.