Koupě vydražené nemovitosti (nedobrovolná dražba) - za jak dlouho ji kupující může prodat?

1 odpověď

2014 jsem vydražil nemovitost v nedobrovolné dražbě pořádané finančním úřadem. Můj dotaz se týká prodeje takto získané nemovitosti. Po jaké době můžu takto vydraženou nemovitost prodat?

Zdravím Vás, mám za to, že tuto nemovitost můžete prodat po uplynutí 5 let ode dne přidělení příklepu nebo raději po uplynutí 5 let ode dne, kdy jste byl zapsán jako vlastník nemovitosti v katastru nemovitostí.