Exekuce mojí pohledávky ze směnky

1 odpověď

Dobrý den. Finančně jsem v minulosti vypomohl několika lidem. Sám jsem dnes v situaci, kdy mi hrozí exekuce. Otázka: Mohu v mé exekuci nějakým způsobem uplatnit směnky, které vlastním?
Děkuji za Váš čas.

Dobrý den. Pokud na Vás bude nařízena exekuce, můžete směnky vydat exekutorovi, aby mohl provést tzv. exekuci jiné pohledávky, tedy exekuci pohledávky ze směnek.