Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.065.031

Pitevni protokol otce

2 odpovědi

Dobrý den, v srpnu jsem požádala o zaslání pitevního protokolu mého otce. Žádost byla v pořádku doručena, všechny náležitosfi splněny. Od té doby jsem při každé urgenci požádána o trpělivost, že toho mají hodně. Trpělivost už mi dochází. Mám nějaké právní možnosti, jak pitevní protokol získat? Děkuji za odpoveď Furková

Dobrý den,

můžete podat stížnost podle § 93 zákona č. 372/2011 Sb. , o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) k vedení nemocnice (takto stížnost nazvěte). Stížnost podejte nejlépe písemně a zašlete doporučeně. Na vyřízení stížnosti je 30 dnů. Pokud byste s vyřízením stížnosti nesouhlasila, můžete podat stížnost příslušnému správnímu orgánu tj. místně příslušnému Krajskému úřadu.