Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.585

Žádost k soudu - převod nemovitosti nesvéprávné osoby s věcným břemenem

1 odpověď

Dobrý den,
potřeboval bych nějaký vzor žádosti k opatrovnickému soudu o převod nemovitosti, kterou vlastní osoba zbavená svépravnosti na osobu jinou. Jednalo by se o převod s věcným břemenem bydlení pro tu osobu zbavenou svépravnosti.
Děkuji.

Dobrý den,

zveřejněné vzory smluv najdete na tomto odkazu: ODKAZ

Mohu Vám ještě nějak pomoci nebo potřebujete odpověď upřesnit?