Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.065.883

Insolvence, oddlužení ve 24 letech - je to možné?

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se prosí zeptat, jakou mám šanci na insolvenci když je mi 24 let a mám dluhy ve výši cca 500.000 Kč? Moc děkuji za odpoveď

Dobrý den,

rozhodujícím kritériem je i výše Vašeho příjmu (pokud nemáte trvalý zdroj příjmů, insolvence Vám bude zamítnuta), abyste mohla požádat o oddlužení musí jít o dluhy vzniklé z nepodnikatelské činnosti.

Detailní informace o insolvenci - vizte zde:
ODKAZ

Na techto stránkách naleznete i odkaz na tzv. insolvenční kalkulačku, která Vám ORIENTAČNĚ zhodnotí, zda by Vám vznikl/nevznikl nárok na oddlužení.

Máte prosím další dotaz nebo potřebujete něco ujasnit?