Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.481

Insolvence a peněžitý trest

1 odpověď

Tazatel neuložil text dotazu.

Obecné informace o podmínkách insolvence jsou zde:
ODKAZ

Odpovězené dotazy týkající se oddlužení a insolvenčního řízení jsou zde:
ODKAZ

Dobrý den. Byl mi uložen peněžitý trest za jízdu pod návykovou látkou 25 000, - Kč. Poté jsem byl nucen vyhlásit osobní bankrot, neboť jsem samoživitel a z bývalého manželství jsem doplácel půjčky a následně i jiné. Insolvence mi byla schválena a byla tam zahrnuta i pokuta. Soud se ale do ins. řízení o tento peněžitý trest nepřihlásil. Může soud po mně tuto pokutu vymáhat nebo mě po nezaplacení v řádném termínu zavřít? Po nezaplacení rozh. soudu má být proměna v nepod. trest. Děkuji. L. P.