Počet stránek ve webu: 43.319

1 1 1 1 1 Hodnocení 4.20 (138 hlasů)
Stránka obsahuje velké množství vzorů k nahlédnutí, případně přímo stažení. V některých případech nejsou titulky jednotlivých vzorů přesně správně právnicky formulované. Je to z toho důvodu, že jsou ve společnosti obecně zažity pod starým či ne příliš správným termínem (např. výpověď dohodou), v textu samotného vzoru se pak objevuje již správný název smluvního typu, odpovídající aktuální terminologii právního řádu České republiky.

Důvodem pro tyto nepřesnosti, je fakt, že pokud bychom striktně dodržovali právní terminologii daného institutu snadno by mohlo docházet k situácím že daný smluvní typ, pod starým názvem jednoduše nenaleznete.

Po vyhledání konkrétního vzoru si ho můžete zkopírovat pomocí označení textu do bloku a zmáčknutí CTRL+C, zapněte si např. Word, v něm zmáčkněte CTRL+V. Text se vloží do stránky a můžete si ho dle potřeby upravit (doplnit jména ad.).

 

Hledáte vzor určité smlouvy, žaloby, dohody nebo jiné listiny a nenašli jste ho mezi uvedenými vzory? Napište nám do komentářů (jsou dole přímo na této stránce). Vzor můžeme na požádání zdarma vytvořit.  
1 1 1 1 1 Hodnocení 4.40 (43 hlasů)
Na této stránce nalezenete odkazy na stažení online nejrůznějších vzorů a to zdarma, tedy bezplatně.

1 1 1 1 1 Hodnocení 3.00 (7 hlasů)
Čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti zdarma