Počet stránek ve webu: 43.319

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Chtěla jsem se zeptat, zda je možné někde zjistit, v jaké fázi je trestní řízení nebo zda budu informována o jeho zahájení. Dne 14.5.2024 jsem způsobila dopravní nehodu pod vlivem alkoholu a jsem obviněna z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Chtěla bych k soudu poslat dopis ještě než se bude rozhodovat o trestu či případném soudním líčení, jen nevím kdy. Předem děkuji za odpověď.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (2 hlasů)

Před mou garáží složil někdo těžký stavební odpad. Pachatele jsem našel a podal podnět na magistrátu města odbor životního prostředí dne 12.10.2023. Policie oznámení postoupila magistrátu jako přestupek.   Situace: na parcele je 44 garáží. Pozemek pod garáži je majetek majitele garáže. Nezastavěná část parcely je společný majetek všech garážníků.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.33 (3 hlasů)

Měl jsem jeden web, do kterého jsem přispíval ze začátku já, ale později jsme byli dva. Ty stránky ještě nebyli hotové, tak jsem mu půjčil svůj účet. On tam napsal něco, co neměl (popírání genocidy), někdo se toho chytnul a nahlásil to. Jelikož to byl můj účet jsem za to stíhán já. Kdo je ale z trestního hlediska za to opravdu odpovědný? Já nebo on? Nemám nikomu jak dokázat, že jsem články nepsal já. Web byl registrován na mě a měl jsem tam i svojí přezdívku. Děkuji za odpověď.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (2 hlasů)

Do roku 2018 jsme se sestrou byly týrané matky novým přítelem. Nebylo mi v té době ještě 18. Jednalo se hlavně o psychický nátlak, řev, sestra může potvrdit. Slyšeli to i sousedé, ve zkratce (to je dlouhý příběh). Teď už je mi 21 a bydlím s přítelem jinde a sestra taky. Ale já mám od té doby psychické problémy a shodou náhod jsem se dostala ke konzultaci do bílého kruhu bezpečí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

V létě 2022 mi řemeslník instaloval solární systém na tiny house. Fakturu mám, i když takovou ne úplně standardní, ale mám. Celý systém včetně práce mě stál 100.000 Kč, které jsem řemeslníkovi uhradila, a jak jsem později zjistila, ne na jeho účet, ale na účet jeho kamarádky, která mu peníze předala. Solární systém fungoval, avšak po týdnu plné zátěže, kdy jsme v domku bydleli, úplně selhal a ve finále došlo i v měniči ke zkratu, kde mohlo dojít k vyhoření domu, kdybych nebyla na místě a přístroj nevypnula.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Soused si stěžuje na štěkot mého psa. Bydlíme v městském domě, ve kterém naše byty sousedí. Když se sem před 18ti měsíci stěhoval, věděl, že máme psa. Ložnici v bytě o 4+1 si udělal hned vedle stěny našeho bytu, třebaže má možnost mít pokoj na opačné straně bytu, kde má 3 pokoje. Jednou došlo k hádce mezi tímto sousedem a mnou.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.50 (2 hlasů)

Ráda bych vás touto cestou požádala o radu ohledně případu prodej a následné podání alkoholu nezletilým. V 11/2022 byli můj nezletilý syn a jeho kamarádka požádáni kamarády, aby mu v místním obchodě, provozovaným Vietnamci, koupili alkohol. Byla to sázka na jistotu. O tomto obchodě je známo, že se v něm neustále dopouští prodeje alkoholu, cigaret, (a to i kusovek) nezletilým dětem.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Jsem jediná majitelka nemovitosti, jsem zapsaná jako jediný vlastník v katastru nemovitostí ČR. Užívám nemovitost jako letní byt. Mám v přízemí 2 pokoje pro mou potřebu. V 1. poschodí celoročně bydlí můj bratr se svou přítelkyní. Bratr je nyní hospitalizován v nemocnici. Jeho přítelkyně a syn se rozhodli, že po návratu z nemocnice bude bydlet v přízemí, aby nemusel chodit po schodech.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Na začátku ledna 2023 jsem měl konflikt se sousedem. Nejprve došlo k hádce a poté jsem neudržel nervy a praštil ho po zadku hráběmi. Soused toto samozřejmě nahlásil PČR a aktuálně je na nemocenské. Policie udělala místní šetření, kde jsem nepotvrdil, že bych ho fyzicky napadl, jen jsem potvrdil, že došlo k hádce. Tato vyhrocená situace proběhla beze svědků na obou stranách.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Koncem roku 2021 jsem se rozešel s partnerkou, odstěhovala se k novému příteli a naše dva syny (nyní 7,5 a 5,5 let) jsme si začali střídat po týdnu a v srpnu 2022 soud oficiálně potvrdil tuto střídavou péči. Po odstěhování se mně starší syn svěřil, že ho nynější partner mé bývalé držel pod krkem a bývalá ho ve více případech trestala bitím kopřivami.