Počet stránek ve webu: 43.307

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Chtěla jsem se zeptat, zda je možné někde zjistit, v jaké fázi je trestní řízení nebo zda budu informována o jeho zahájení. Dne 14.5.2024 jsem způsobila dopravní nehodu pod vlivem alkoholu a jsem obviněna z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Chtěla bych k soudu poslat dopis ještě než se bude rozhodovat o trestu či případném soudním líčení, jen nevím kdy. Předem děkuji za odpověď.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Byla jsem spolu s přítelem obviněna z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti (můj pes pokousal paní). Právníka jsem si nevzala, protože od začátku vinu nepopírám a paní jsem nabídla, že se s ní finančně vyrovnám. Tím, že jsem dohodu mezi námi před policií podepsala, mi bylo sděleno, že to bude odesláno mediátorovi, který s námi celou věc uzavře.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

V květnu 2023 na mě podal soused obvinění, že jeho a jeho družku slovně napadám, házím jim kameny do bazénu atp. PČR jezdila po sousedech a vyptávala se na mě. Byla jsem 2x podat vysvětlení. Jednou na PČR a jednou na OÚ. Nic takového jsem nedělala a taky na ta tvrzení nemají žádné důkazy. Nakonec se věc odložila. Žijeme na malé vesnici, tudíž se to probírá všude a já mám z ostudy kabát.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Zajímala by mne problematika zákazu činnosti. V roce 2022 jsem byl odsouzen trestním příkazem okresním soudem zákazem činnosti (zákaz řízení MV) na 21 měsíců, právní moc započala 10.9.2022, trest končí 10.6.2024.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Chci se zeptat jak jednat v případě, kdy soused nerespektuje hranice pozemku. Já si dám třeba na pozemek věci, on mi je okamžitě vyhodí, dala jsem si tam provizorně malý plotek, okamžitě mi ho vytrhal, že prý je pozemek jeho a nic tam nebude. Geodet zde byl vyměřovat hranice pozemku a stejně si on pořád mluví svoje.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Vzal jsem si hodně nevýhodnou půjčku. Že je tak nevýhodná jsem zjistil až tehdy, když každý měsíc musím platit 8.000 Kč a více a to platím jenom úrok. Dlužná částka zůstává stejná. Při pořádném přečtení smlouvy jsem zjistil, že úroková sazba je 40.0% p. m. , což se mi zdá hodně, ale spíš mě zarazilo RPSN 5541.1%.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Mám dotaz týkající se mého klienta. Klient byl přichycen bezpečnostním pracovníkem obchodu, který si ho vzal do kanceláře, aby se projednala krádež. Klient tvrdí, že při spáchání činu nebyl sám. Bezpečnostní pracovník spočítal odcizené věci z obchodu ve výši cca 6.000 Kč. Tuto částku nerozdělili mezi ně, nýbrž ji zaměstnanci Policie ČR dali oboum.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (2 hlasů)

Před mou garáží složil někdo těžký stavební odpad. Pachatele jsem našel a podal podnět na magistrátu města odbor životního prostředí dne 12.10.2023. Policie oznámení postoupila magistrátu jako přestupek.   Situace: na parcele je 44 garáží. Pozemek pod garáži je majetek majitele garáže. Nezastavěná část parcely je společný majetek všech garážníků.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Zajímal by mě nezaujatý pohled odborníka na situaci, kterou jsem zažil nedaleko svého domu na vycházce. Na účelově pozemní komunikaci, nedaleko od mé obce, na které je běžný provoz (zkratka, spojnice mezi dvěma obcemi) jezdí zde auta, cyklisté, pohybují se zde chodci, děti a mimo jiné je cesta vedena jako cyklostezka, se pohybovala skupina myslivců se zjevně nabitými dvouhlavňovými brokovnicemi (zbraně byli v nesklopeném stavu se zavřeným závěrem, tak předpokládám, že nabité).

1 1 1 1 1 Hodnocení 4.00 (2 hlasů)

Provozujeme webovou stránku, zaměřenou primárně k inzerci holek na sex. Web je zdarma, kdokoliv se může registrovat, vytvořit profil a má tak reklamu zdarma na našem webu v kategorii kterou si určí např. erotické masáže, bdsm, sex. Přemýšlíme, že bychom to zpoplatnili tu inzerci, že si mohou vytvořit účet, ale aktivní bude až po uhrazení částky.