Počet stránek ve webu: 43.319

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Pracuji jako mzdová účetní. Nedávno jsem nastoupila do firmy, kde je zpracování mezd svým způsobem poměrně složité. A tak se mi podařilo při prvním zpracování mezd ošidit tři zaměstnance, každého přibližně o 2.000 Kč čistého. Všichni tři si žádali okamžité doplacení, jenže vyřízení zaslání záloh mohlo trvat delší dobu. Proto jsem těmto třem lidem zaslala doplatky ze svého soukromého účtu.

1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Nejsem schopen najít formulář: Žádost o omezení svéprávnosti a ustanovení opatrovníka, který po jeho vyplnění bude podán k Obvodnímu soudu pro Prahu. Děkuji.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Vyhrála jsem velkou částku v Sazka online casinu. Žiji a pracuji dlouhodobě v zahraničí, nemám vedený účet u České banky a ani nemám v plánu si jej otevírat. Výplata výhry na účet je podmíněna provedením tzv. ověřovacího vkladu 10 Kč, který ale moje banka (REVOLUT) nepodporuje. Druhá možnost je výběr na terminálu sázky, který je ale limitován maximální výši částky (5.000) jednou za 24 hodin.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem vojákyní v aktivní záloze (nezdravotnická pozice). V civilu pracuji jako zdravotnický záchranář u zdravotnické záchranné služby ve výjezdové posádce RZP, s manželem pečujeme o naši tříletou dcerku. V případě mobilizace - ať už částečné či úplné, bych byla povolána? Nebo bych měla výjimku, která by se vztahovala k péči o dítě do 8 let věku či k udržení civilní infrastruktury zdravotnictví - z pozice mého povolání. Dekuji za odpověď.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Bydlím v rodinném domku, který byl postaven ve 30. letech minulého století. V této době byla vybudována i vodovodní přípojka. Větší část leží pod veřejnou komunikací (vozovka, chodník), zbytek na mém pozemku - předzahrádka.   V polovině ledna 2024 prasklo potrubí a bude nutná oprava případně výměna přípojky. Prosím o sdělení, kdo má hradit opravu či výměnu, případně v jakém poměru? Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Kvido.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Chtěl jsem se zeptat, jestli je někde stanoveno, jak daleko může být značka od silnice. Já jsem našel jenom dokument ministerstva dopravy odkaz: https://pjpk.rsd.cz/data/USR_001_2_8_TP/TP_65.pdf.   Kde se píše o bočním umístění dopravní značky a to tak, že může být umístěna maximálně 2 metry od vozovky. V zákoně jsem ovšem nic takového nenašel.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dotaz se týká pozemku, který byl po dědečkovi nedávno zděděn. Měl dlouhá léta Alzheimra a pozemek se zdědil po smrti jeho bratra, který zemřel pár let po něm. Na pozemku stál vepřín a byl využíván k hospodářskému účelu. O to se staral dědeček sám. V územním plánu je od roku 2009 veden jako občanská vybavenost.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Chcete si vyzkoušet hraní přes online kasina, ale nevíte, kde a jakým způsobem zajistit vlastní bezpečí v hazardním prostředí online, které je dnes (05.12.2023) dostupnější než kdykoli dříve. Existuje hned několik možností pro hráče, kterých je možné hojně využívat, a to také v rakouském herním prostředí. Kromě licencovaného prostředí je totiž možné využívat také anonymních a zcela bezpečných metod – jako jsou vouchery Paysafecard.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Je možné v Českej Republike predávať výrobky s obsahom HHC (látka podobná THC). Umožňuje to nejaký zákon alebo vyhláška? Alebo je predaj regulovaný neakým zákonom? Ak áno, kde získam plné znenie tejto vyhlášky alebo zákona? Je možné takýto dokument apostilovať pre potreby súdu v zahraničí? S pozdravom Bohuslav.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Hraní kasinový her patří mezi jednu z nejoblíbenějších zábav pro milovníky adrenalinu, napětí, ale také možnosti vyhrávat skutečné herní prostředky. V rámci českého herního prostředí je možné najít plně licencovaná česká, ale také zahraniční kasina s mezinárodní licencí, a díky tomu je zde nejen různorodé, ale také bohaté herní prostředí.