Počet stránek ve webu: 43.319

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Před časem jsem využila služeb společnosti ClaimCloud (SkyCloud s. r. o. IČ: 04903641), která se zabývá vymáháním kompenzací za zpoždění či zrušení letů s tím, že se o nic nebudu muset starat a že i kdyby došlo až na soudní řízení, nebudu muset v případě prohry nic platit. Souhlasila jsem. Jako odměnu firma žádala 25% z vymožené částky + DPH.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Potřebuji poradit, jedná se o službu duly k porodu. Dula, kterou jsem předem kontaktovala, tak nestihla k porodu jako můj doprovod dojet a poté si naúčtovala do faktury za své služby toto: "rezervační poplatek termínu za doprovod k porodu 5.000 Kč" podotýkám, že nic jsem předem nepodepsala, byla jsem pouze s ní na osobní schůzce, na které mi to ani nesdělila, pouze jsme si povídaly.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Prosím, jsme zájemci o koupi nemovitosti a realitní makléř si nechal nejdříve proplatit fakturu za zprostředkování koupě s tím, že teprve na tomto základě provede další úkony, jako je příprava kupní smlouvy. Nemáme sepsanou žádnou rezervační smlouvu. Veškeré sliby máme pouze v e-mailu. Je to v pořádku? Jsou to totiž již 3 dny a na mé dotazy nereaguje. Děkuji Vám za odpověď.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Mám dotaz ohledně uzavření smlouvy s firmou Epoptavka.cz. Uzavřel jsem s nimi smlouvu po telefonu za stálého volání a nátlaku od nich jsem se rozhodl, že to jako podnikatel zkusím. Ale je to asi 3 dny od "uzavření smlouvy" a mě se to rozleželo v hlavě a říkám si, že platit 13.700 Kč nechci. Ještě jsem fakturu nezaplatil, je splatná do 9.4.2024.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Po prohlídce a otevření inzerátu na stránkách s-dražby, je tabulka na vepsání jména a emailu pro zaslání informací k dražené nemovitosti. Bez toho nejsou možné bližší informace. Poté mi přišel dvakrát e-mail k výzvě k registraci, což jsem neučinil. Poté mi přišel e-mail o spokojenosti s makléřem, na který jsem nereagoval, protože mi žádné nové informace nebyly doručeny.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

2019 jsme podepsali (je nás více vlastníků) smlouvu o zprostředkování prodeje pozemků za dohodnutou cenu 600Kč/m2 s platnosti do 31.12.2020. Nová smlouva nebyla sepsána. Od roku 2023 probíhá etapový prodej. Za uskutečněný prodej dle smlouvy náleží paní makléřce provize 5% z ceny pozemku. Aniž by nás paní makléřka upozornila, poslala fakturu 5% provize + 21% DPH.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Naše společnost uzavřela Smlouvu o dílo na novostavbu rodinného domu pro manželé - fyzické nepodnikající osoby. Nyní cca 1 měsíc před plánovaným zahájením realizace stavby nám poslali emailem žádost o odstoupení od této Smlouvy o dílo. Následně jsme měli osobní setkání, kdy ústně nám řekli, že je situace velmi mrzí, že s naší firmou byla dobrá spolupráce, ale podařilo se jim zajistit realizaci jiným zhotovitelem za výrazně výhodnějších cenových podmínek.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem klasickým zaměstnancem na HPP (40h týdně). V dubnu 2024 mi končí smlouva na dobu určitou a se svým zaměstnavatelem tak řešíme nový kontrakt. S tím řeším i navýšení mzdy, aby mi práce nadále dávala smysl. Aktuálně měsíčně pobírám 27.000 čistého. Mou ambicí je se dostat v čistém příjmu aspoň na 42.000, abych dosáhl minimálně průměrné mzdy na mé pozici v ČR.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem živnostník, poskytuji marketingové služby. S klientkou jsem měla domluvu uzavřenou pouze ústně (práce na cca 10 hodin týdně). Celé léto jsme spolupracovali na dálku, po létě jsme se několikrát sešli osobně. V říjnu 2023 jsem bez předchozího oznámení odletěla do Spojených států amerických, přičemž jsem několikrát avizovala, že práci chci a jsem schopna dělat i nadále.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Již delší dobu obchoduji u společnosti InstaForex (obchodování rozdílových smluv - CFD), a má zkušenost se stala negativní, a to když brokerovi například "zamrzávaly" grafy v obchodních hodinách, nedošlo k vyplnění čekajících objednávek a pokynů, došlo ke špatně provedeným roll-overům atp. Jako třešnička na dortu se usadil fakt, že jsem byl mylně (snad i záměrně skrze jejich "navolávacích agentů" - retail manažerů) veden na. COM doménu namísto té evropské, a nyní je těžké se domoci pomoci, neboť jsem právě registrován mimo Evropu.