Byla na mě podaná žaloba za špatnou recenzi zveřejněnou na internetových stránkách. Žalobce však nezná mou adresu trvalého bydliště, zná pouze adresu, na kterou byla učiněna objednávka (nijak na této adrese nefiguruji), na které se však nenacházím. Zároveň nezná ani datum narození či rodné číslo, má šanci s takovouto žalobou uspět? Děkuji, Nina.

ODPOVĚĎ:
Zde záleží na tom, jakými důkazy bude podpírat svá tvrzení a jak doloží, že tyto recenze jste skutečně zveřejnila Vy (je nutné vzít v úvahu i skutečnost, že k počítači může mít přístup více osob apod.).
Dle Vámi sdělených informací má toto značně ztížené a možnosti uspět jsou tím zmenšené.