Chtěla bych poprosit o radu.Když jsem byla s bývalým přítelem dala jsem si k němu 15.000Kč, po rozchodu jsem ho žádala o vrácení odepsal momentálně nemám až je budu mít přivezuje, dosud nic tak sem psala znovu a odepsal žádné sis sem nedala. Po té mi napsal dopis kde mě napsal že ho vydírám a pokud nepřestanu, že si najme na mě právníka. Peníze jsem mu dala do ruky, nemám doklad jen SMS.Co mám dělat, prosím o radu. Vlasta

ODPOVĚĎ:
SMS je také důkazní prostředek. Nemusíte se tedy bát, pokud ho předložíte soudu, mělo by to jako důkaz stačit. Jediná šance dostat peníze zpět je obrátit se s žalobou na vydání peněz na soud. Hlavně je důležité, abyste si danou sms uschovala.