Přišlo mi po roce a půl od podání návrhu na zvýšení výživného předvolání k dalšímu soudu. Z vyjádření a stručných poznámek paní soudkyně chápu, že situace bude řešena rutinním způsobem a příjmy mého manžela zřejmě zjišťovat nebudou. Pokud se k soudu nedostavím, budu mít možnost odvolání?

Nebo se musím jednáni zúčastnit?Cestovat k předem zbytečnému soudu z Krkonoš do Karlových Varů se mi nechce a hlavně je to pro mne finanční zátěž. Myslíte si, že by se našel právník, který by mi pomohl a tuto cestu se mnou podstoupil? Děkuji, Radana

ODPOVĚĎ:
Jednání se musíte účastnit buď osobně pokud nejste zastoupena, nebo stačí když se dostaví Váš právní zástupce, který bude mít Vámi udělenou plnou moc ve smyslu § 24 a násl. občanského soudního řádu.