1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)
Ve firmě, kde pracuji od ledna 2011, jsem dala v prosinci 2011 výpověď. Nyní do konce února mi běží 2měsíční výpovědní lhůta. Pracovní poměr tak bude ukončen 29.2.2012. Firma nabízí 25 dní dovolené za rok. Od 2.1. do 6.1. včetně jsem byla v pracovní neschopnosti.

Chci se zeptat, na kolik dní dovolené budu mít nárok za leden a únor? Děkuji, Leona

ODPOVĚĎ:
Váš nárok bude poměrný - tedy za každý měsíc 2 dny (25 dnů/12 kalendářních měsíců).