Bratr chce prodat podíl nemovitosti. Měl tu realitní kancelář na prohlídku asi za účelem inzerování prodeje. Chci se zeptat zda je povinen mne informovat alespoň o termínech prohlídek? Vzhledem k tomu, že se prohlídka bude konat i ve společných prostorách kde máme osobní věci. Děkuji za informaci a přeji hezký den, Josef

ODPOVĚĎ:
Pokud je nemovitost v podílovém spoluvlastnictví, nejen že Vás musí informovat, ale především potřebuje ke vstupu realitní kanceláře do domu Váš souhlas.