Insolvence a deponace, deponování platu, mzdy - bude deponovaná částka vyplacena dlužníkovi?

1 odpověď

Dobrý den.
Mám již schválenou insolvenci, přiděleného insolvenčního správce a v srpnu 2018 jdu k soudu. Pokud mi bude schváleno oddlužení formou splátkového kalendáře, bude mi vyplacena deponace mzdy?
Děkuji.

Zdravím Vás, ano pokud by Vám bylo schváleno oddlužení, a to jak plněním splátkového kalendáře, tak i zpeněžením majetkové podstaty, měla by Vám být vyplacena deponovaná mzda ode dne podání insolvenčního návrhu do schválení splátkového kalendáře či zpeněžení majetkové podstaty.