Nevyplacení osobního ohodnocení zaměstnavatelem ve výpovědní lhůtě

1 odpověď

03/2017 mi končí pracovní poměr. Výpověď jsem podala já zaměstnavateli. 14.3. jsem ale musela nastoupit na nemocenskou a dnes (20.03.2017) mi zaměstnavatel doporučeným dopisem oznámil, že pro mé nekolegiální chování mi nezaplatí osobní ohodnocení, které je u této a. s. vysoké a já přijdu o dost peněz. Jsem samoživitelka a je vůbec možné, aby takto postupoval?
Jde o diskriminaci?
Děkuji za odpověď.

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Zdravím Vás Váš dotaz se netýká ani exekuce ani insolvence, ale pracovního práva. S tímto dotazem je nutné se obrátit výlučně na kolegyni, která se zde pracovním právem zabývá, neboť já zde v poradně řeším výlučně agendu exekucí a insolvencí.