Nedostatečné příjmy pro dosažení insolventnosti, insolvence, osobního bankrotu

1 odpověď

Dobrý den,
o insolventnost jsem zažádala poprvé v roce 2013, ta mě byla schválena, ale můj majetek byl prodán za menší částku než byl předpoklad a na splátky jsem už pak nedosáhla, tak byl prohlášený konkurz.
Po skončení konkurzu jsem opět zažádala o insolventnost, ale úroky se mě takovým způsobem zvedly, že na oddlužení opět nedosáhnu. Co mám v tomto případě dělat? Mám minimální plat, ale chodím i na brigádu, syn ještě studuje a nevlastní dcera má 14 let - tak nepřichází v úvahu jiná práce.
Vše mě bylo prodáno tak mám pouze osobní věci, nic víc.
Děkuji za odpověd

Zdravím Vás, nezbývá Vám nic jiného než čekat, neboť od 1.1.2018 by mělo být možné oddlužení i za 0%, s tím, že bystě měla uhradit odměnu insolvenčního správce. Nic jiného Vám v tuto chvíli poradit nemůžu.