Trvalé bydliště na úřadě - může exekutor zabavit věci v místě kde dlužník opravdu bydlí?

1 odpověď

Dobrý den,
Bydlím a trvalé bydliště mám na úřadě, může mi exekutor zabavit movitý majetek, který je na jiné adrese?

Zdravím Vás, pokud by exekutor zjistil na jaké adrese se zdržujete, tak Vám na této adrese skutečně může zabavit majetek. Jen dodávám, že majetek, který nelze zabavit ani povinnému je upraven v ust. § 321 a § 322 občanského soudního řádu (zákon 99/1963 Sb.).